Діяльність

Переміщені особи

Робота з внутрішньо переміщеними особами та українськими переселенцями закордоном

Діяльність

РАДИ ВПО

Створення на менеджмент рад внутрішньо переміщених осіб. Рада ВПО - комунікаційний майданчик для переселенців, громадськості та влади з метою розробки стратегії, допомоги в інтеграції ВПО та вирішення актуальних питань задоволення потреб переміщених осіб.

Діяльність

АСОЦІАЦІЇ ВПО

Створення Асоціації молодих ВПО - платформи, яка має об'єднати молодих переселенців з усієї України та адвокатувати їх права, а також Національної ради переселенців - платформи, яка має на меті об'єднати організації, які працюють з українськими переселенцями як всередині країни, так і закордоном.

Діяльність

КОМПЕНСАЦІЇ ДЛЯ ВПО

Розробка науково-обґрунтованого підходу до отримання компенсації постраждалими особами за рахунок арештованих активів закордоном та сприяння в отриманні відповідних судових рішень.

Просвітництво

Проводимо безкоштовні курси з правової грамотності: прав споживачів, авторського право, інтелектуальної власності, корпоративного, податкового та шлюбно-сімейного права. 

Діяльність

PERSONALITIES

У рамках цього проекту ми організуємо зустрічі студентів з президентами, міністрами, політиками, публічними діячами, дипломатами та послами іноземних країн.

Діяльність

LAW IN ACTION

LAW IN ACTION - щорічний курс правової грамотності для студентів усіх курсів та спеціальностей, який допомагає знати і захищати свої права.

Діяльність

КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ КИЄВА

У рамках цього проекту проводимо тренінги для активних студентів, лідерів громадської думки та прогресивних молодих людей Києва і Київщини. Усі учасники отримують можливість пройти стажування в органах влади.

Діяльність

УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ОНЛАЙН ОСВІТИ

Українська академія онлайн освіти — це онлайн університет з підготовки та додаткового навчання фахівців та початківців у сфері економіки, права, громадської активності, управління проектами, дизайну, інтернет-маркетингу, проектування інтерфейсів і веб-розробки.

Юриспруденція

На професійному рівні надаємо правову допомогу з питань податкового та корпоративного права, супроводжуємо угоди у сфері нерухомості. Представляємо інтереси клієнтів у судах.

Діяльність

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Є призером всеукраїнських та міжнародних наукових юридичних конкурсів і конференцій. Маю сумарно більше 20 наукових праць та статей у провідних фахових юридичних журналах України та Європи.

Діяльність

ПРАКТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Практикую у сфері права з 2016 року. Керую юридичним агентством "Marius". За цей час взяв участь у супроводженні для своїх клієнтів понад 200 угод різного рівня, успішно представляю клієнтів у судах та перед органами державної влади.

Діяльність

ПЕРЕГОВОРНИЙ ПРОЦЕС

Більше двох років беру участь у медіаційних процедурах та переговорних процесах, процедурах тендерних закупівель. Показник ефективності врегульованих справ та виграних тендерів перевищує 80% від загального числа.

Цифровізація

На посаді Голови Секретаріату Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України спільно з командою Дія та Мінцифри працюємо для того аби держава у смартфоні стала реальністю.

Діяльність

ГРОМАДСЬКА РАДА

Очолюю Секретаріат Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України. Громадська рада - це дорадчий орган, який виступає майданчиком для консолідації інтересів громадськості, бізнесу та влади.

Діяльність

ТЕСТУВАННЯ ДІЇ

Олександр Явтушенко є офіційним тестувальником застосунку Дія. Разом з більше ніж 25 000 провідних фахівців та простих українців ми найпершими виявляємо помилки, що дозволяє вам користуватися якісними та безпечними державниим послугами.

Діяльність

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ

Спільно з Центром інноваційного розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка впроваджуємо сучасні технології дистанційної та змішаної освіти, працюємо над впровадженням технологій доповненої реальності в освітній процес та покращення цифрових навичок викладачів.

Долучитися до команди Олександра Явтушенка